سفر هیٲت علمی پوهنتون کندهار به مؤسسه تحصیلات عالی دایکندی

dhei_admin
یکشنبه ۱۴۰۲/۸/۲۸ - ۱۵:۵۱
کندهار

یک هیئت علمی از پوهنتون کندهار با حضور پوهنمل عصمت الله عثمانی، رئیس پوهنحی تعلیم وتربیه، پوهنمل عطاالله محمدی آمر مرکز مسلکی- انکشافی و پوهنمل محمد محتاج، رئیس پوهنحی اداره عامه و پالیسی پوهنتون کندهار طی سفری به ولایت دایکندی با مسوولین مؤسسه تحصیلات عالی دایکندی دیدار نموده و دو طرف در رابطه با موضوعات مختلف علمی و آموزشی بحث و تبادل نظر کردند.

این جلسه که باحضور رئیس، معاونین امور علمی، مالی و اداری، رٶسای پوهنځی‌ها، آمران و استادان مؤسسه تحصیلات عالی دایکندی تدویر یافته بود، محترم انجینر محمد ناصر حنظله ریس مؤسسه تحصیلات عالی دایکندی تشریف‌آوری مهمانان را خوش آمدید گفته و همچنان از دست آورد های سفر کاری خویش در جلسه معلومات مختصر ارائه نمود.

وی همچنان حضور هیئت «مذکور» به مؤسسه تحصیلات عالی دایکندی و بازدید نزدیک از بخش‌های مختلف مؤسسه تحصیلات عالی دایکندی را مهم دانسته و ابراز امیدواری نمود که حضور این هیئت در جهت انتقال تجارب و افزایش سطح علمی استادان این مؤسسه مفید وارزشمند واقع گردد.

رئیس مؤسسه تحصیلات عالی دایکندی همچنان از همکاری های همه جانبه پوهنتون کندهار با مؤسسه تحصیلات عالی دایکندی تشکری نموده و از هئیت پوهنتون قندهار خواست تا به همکاری‌های بیشترعلمی  خویش ادامه دهند.

این در حالیست که هئیت محترم پوهنتون کندهار قرار است برای سه روز ورکشاپ های مختلف را در جهت ارتقای کیفیت و ارتقای ظرفیت استادان در سطح آمریت ها و ریاست های این موسسه دائر نماید.

front message

About Daikondi University

5 میاشتې ago

About Daikondi University

Boss